Wulpse oma zoekt man
Meer info over Lieve_vrouw
Mijn karakter is goed en ben altijd heel bescheiden, als wij bij elkaar komen moeten we het een beetje rustig aan op gaan bouwen, dan zul je merken dat je aan mij een hele goede vrouw hebt. Lief, zorgzaam en in bed ook niet bepaald saai.
Naam:
Lieve_vrouw
Leeftijd:
45 Jaar
Woonplaats:
Mechelen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

MolligeHeidi
64 Jaar · Houten · Utrecht
Intimiteit en genegenheid heb ik al jaren niet meer meegemaakt en dat is wat ik zo ontzettend mis. Hoop een man te leren kennen die me dat kan geven en dat we met elkaar nog veel mooie jaren tegemoet kunnen gaan.
Mature granny (64) wil man

Moppie0101
55 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Ik ben op zoek naar een date en wie weet is er een klik.
Oude oma (55) sexdaten

Evvelienn
53 Jaar · Neder-Betuwe · Gelderland
Sexverslaafd, heb al meerdere sexdates gehad en ben nog altijd opzoek naar een VAST sexmaatje.
Sexy dame (53) verwennen
Gabrialli
58 Jaar · Geertruidenberg · Noord-Brabant
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.
Rijpe oma (58) sexdaten
Sann
59 Jaar · Tilburg · Noord-Brabant
Het is al die tijd wel goed geweest tussen mijn man en mij. Niet spetterend, maar gewoon goed. Maar een dik jaar geleden wil het niet meer. Waarom weet ik niet, hij wil er niet mee naar de dokter. Dus eigenlijk heb ik al meer dan een jaar
Mooie oma (59) verwennen