Meer info over Noukies
Hoe ik ermee moet omgaan weet ik zelf niet goed want ik ben getrouwd maar wij zitten in zo een sleur. Ik hou van gezelligheid en romantiek. Enkel is die romantiek en passie toch wel heel ver te zoeken in mijn huwelijk.
Naam:
Noukies
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Someren
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Madelon
67 Jaar · Delft · Zuid-Holland
Na alles wat ik heb mogen meemaken in mijn leven wil ik graag een nieuw boek openen, het liefst met een nieuwe man die mij in alles kan ondersteunen waar ik hem nodig heb. Durf jij het aan?
Wulpse granny (67) contacteren
Chandien
66 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Ik kook heel erg graag en misschien hou ik nog wel meer van eten.
Mooie granny (66) zoekt sex
Bernardin
68 Jaar · Zaltbommel · Gelderland
Zit er een leeftijdsgrens aan zulke sites? Er moeten toch ook wel mannen zijn die wat ouder zijn net zo als ik en gewoon op zoek zijn naar lekkere geile seks. Het gaat misschien niet meer zo snel maar daarom is het wel een stuk fijner.
Mooie granny (68) wil sex
Zandira
61 Jaar · Tynaarlo · Drenthe
Zonder mijn bril zie ik niet zo goed maar dat is dan ook mijn enige mankement.
Oude granny (61) zoekt man
Doehetzelve
56 Jaar · Almere · Flevoland
Heel ondeugend, avontuurlijk, sociaal en betrouwbaar. Ben echt dol op seks en alles wat ermee te maken heeft, ben ook niet vies van een trio met een leuke meid erbij, eigenlijk is met mij alles mogelijk.
Hete oma (56) zoekt sex