Wulpse granny verwennen
Meer info over Friedie
Weet je hoe het voelt om al jaren getrouwd te zijn, maar je niet geliefd te voelen? Dat is eigenlijk altijd al zo geweest, eigenlijk passen we helemaal niet bij elkaar. Maar het ging zo in die tijd en nu moeten we het er mee doen. Het zou beter te verdragen zijn als ik af en toe contact kan hebben met een lieve man, die misschien ook een beetje eenzaam is en af en toe gezelschap wil hebben. Misschien kunnen we wat betekenen voor elkaar. Schrijf me anders eens een lief berichtje, ik zal zo snel mogelijk antwoorden.
Naam:
Friedie
Leeftijd:
67 Jaar
Woonplaats:
Smallingerland
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Leukefrancaise
50 Jaar · Gemert-Bakel · Noord-Brabant
Ja ik kom oorspronkelijk uit Frankrijk maar woon al heel wat jaartjes hier. Toch ben ik mijn roots niet vergeten en doe ik mijn best om altijd goed voor de dag te komen. Mijn relatie is wat aan de saaie kant en dat begint mij een beetje te
Wulpse vrouw (50) zoekt jongen

Brande
65 Jaar · Sliedrecht · Zuid-Holland
Wil graag iemand die mij toont dat er meer is in het leven dan enkel de dagelijkse kost.
Wulpse granny (65) zoekt jongen

Christabal
53 Jaar · Assen · Drenthe
Je ziet het op mijn foto's genieten staat boven aan in mijn leven. Ik denk als je het kan pakken moet je het zeker gaan doen. Nu wil ik graag samen gaan genieten met iemand.
Hete dame (53) zoekt man

Sylavi
51 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Elke keer met mijn speeltjes spelen als ik zin heb ik niet zo mijn ding. Ik heb liever een hete man naast me die me op een gruwelijk lekkere manier weet te verwennen en die is die ik zoek.
Oude dame (51) zoekt man

Joblondje
50 Jaar · Smallingerland · Friesland
Ik ben opzoek naar een discretie relatie met een man die weet hoe dat hij een vrouw moet verwennen. Dansen kan ik heel erg goed, en als je lief bent dan wil ik ook wel eens een spannende striptease doen.
Hete vrouw (50) emailen