Wulpse granny zoekt jongen
Meer info over Jerri
Mijn hele leven moet ik al aanhoren dat ik niet mooi ben. soms hoor ik mensen zelfs wel eens fluisteren dat ze me lelijk vinden. Dat doet pijn. Ik ben daardoor heel onzeker geworden.. En daarom heb ik ook nog nooit een man gehad. Echt nog nooit. Zo onzeker ben ik. En toch zou ik het wel graag willen. Maar dan moet je me beloven me niet te beoordelen op mij uiterlijk.
Naam:
Jerri
Leeftijd:
65 Jaar
Woonplaats:
Dantumadeel
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Louisa
57 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
ik bekijk situaties nuchter en met een vleugje humor. daarnaast kan ik ook serieus zijn.ik hou ontzettend van ondeugende mensen met humor, waar je super mee kan lachen!
Oude oma (57) sexdaten

Violingirl
61 Jaar · Valkenburg aan de Geul · Limburg
Viool spelen is mijn grootste hobby en kom ook een muzikale familie. Nou is het niet zo dat mijn toekomstige vriend ook een instrument moet bespelen maar als er een grote interesse is in muziek zou ik dat wel heel fijn vinden.
Lieve granny (61) contacteren

Ansalternatief
63 Jaar · Noordoostpolder · Flevoland
Ik ben een beetje alternatief, maar ik kan goed koken. Ik eet de laatste tijd geen vlees meer. Maar ik weet het eerlijk te vervangen.
Sexy granny (63) wil sex

Muriellaaa
63 Jaar · Emmen · Drenthe
Voor mijn werk ben ik veel en vaak onderweg. En dat is best eenzaam. Manlief kan en wil niet mee. Hij werkt zelf natuurlijk ook en heeft er volgens mij ook niet zoveel zin in. Dus dan probeer ik de eenzaamheid te verdrijven met een andere
Lieve granny (63) zoekt man

Zinandate
63 Jaar · De Wolden · Drenthe
Heb weer is zin om lekker te daten is te lang geleden dat ik een leuke date gehad heb.
Lieve granny (63) wil man