Wulpse dame emailen
Meer info over Guusemuus
Wat ik zoek, is een man voor een relatie. Ik ben een rustige vrouw, beetje ouderwets, word graag verzorgd en in de watten gelegd. Dan doe ik ook alles voor jou en zo kunnen we het samen heel goed hebben. Ik hoop dat ik nu echt iemand ga vinden waar ik de rest van mijn leven mee kan delen.
Naam:
Guusemuus
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Catelein
64 Jaar · s-Hertogenbosch · Noord-Brabant
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Sexy granny (64) emailen
Sonnja
69 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik hou van lachen. Humor is wat ik leuk vind en wat ik zelf ook bezit. Als je niet tegen een vleugje sarcasme kan dan kijk je beter uit. Want ik kan er wat van!
Rijpe granny (69) emailen

Brunio
54 Jaar · Utrechtse Heuvelrug · Utrecht
Streng ben ik helemaal niet want naar het schijnt lijk ik zo wel. Ik ben een heel tedere dame die wil genieten van het leven. Mijn relatie is niet zo super want wij leven meer naast elkaar dan met elkaar ook al wonen wij niet samen.
Mature dame (54) zoekt man

Liefdevoll
52 Jaar · Ieper · West-vlaanderen
Liefde is iets wat ik jou kan bieden, nu is het allemaal vrij lastig om dat hier uit te leggen, daarom stel ik voor om een gesprek aan te knopen en dan zien we wel hoe het in zijn verloop zal gaan.
Oudere dame (52) zoekt man