Meer info over Dapril
Ik zoek een leuke buddy om uit te gaan en leuke dingen te doen tijdens het week-end.
Naam:
Dapril
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Het Hogeland
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
G_wen
51 Jaar · Heerlen · Limburg
Eigenlijk zit ik hier omdat ik gewoon nooit genoeg van sex kan krijgen, ik kan maar doorgaan en doorgaan, ik wil het liefste meerdere keren per dag. Onverzadigbaar noemen sommigen het haha.
Wulpse dame (51) contacteren
Ambertrouw
54 Jaar · Boechout · Antwerpen
Goedlachs, spontaan maar vooral heel trouw. :)
Lieve dame (54) wil man
Ranka
66 Jaar · Capelle aan den IJssel · Zuid-Holland
Beetje stiekem dit hoor. Geen man die me tegenhoudt ofzo, maar ik heb wel kinderen die het maar raar vinden dat mama op zoek is. Maar ik mag toch ook gewoon behoeftes hebben? Ik ben dan wel wat ouder, maar ik heb ook gewoon gevoelens. Wil
Oudere granny (66) zoekt sex
Shanna1964
58 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Ik ben een leuke,goeduitziende vrouw en in het dagelijks leven druk met mijn kinderen en mijn werk. Ik ben toe aan wat tijd voor mezelf en hoop hier iemand te vinden die het leuk lijkt om samen met mij te ontspannen en leuke dingen te doen
Wulpse oma (58) wil sex
Leukevrouw
50 Jaar · Oisterwijk · Noord-Brabant
Heb mijn eigen bedrijf, ben zelfstandig, eerlijk, betrouwbaar en heb het hart op de juiste plaats. Wat ik zoek weet ik nog niet, laat het gewoon op me afkomen. Eerst maar is kennismaken en daten.
Mooie vrouw (50) daten