Meer info over Keppie
Tja, wat kan ik zeggen? Ik ben gedumpt. Of ingeruild, hoe je het maar wil zeggen. Gelukkig waren we niet getrouwd en hadden we ook geen kinderen, dus het is allemaal relatief makkelijk gegaan. In mijn hoofd natuurlijk niet, maar ik ben er wel bovenop en ik ga nu weer verder kijken. Naar een man die me wel kan waarderen.
Naam:
Keppie
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Steenwijkerland
Provincie:
Overijssel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Taboebreker
51 Jaar · Drogenbos · Vlaams-Brabant
Bij gebrek aan beter neem ik regelmatig mijn dildo ter hand en verwen me daar maar mee. Het zou fijn zijn als er een man in mijn leven was waarmee ik heerlijk kon vrijen en mijn speeltjes in de la kon laten liggen.
Sexy dame (51) daten
Famkie
55 Jaar · Someren · Noord-Brabant
Ik ben hier in het geheim, niemand weet dit van mij.
Mature oma (55) emailen
Selina1960
62 Jaar · Stadskanaal · Groningen
Ik ben een gelukkig mens die een man zoekt voor mailcontact en mogelijk meer.
Oudere granny (62) verwennen
Renske203
65 Jaar · Beveren · Oost-vlaanderen
Ben eerlijk, draai niet rond de pot, ben realistisch, zelfstandig en heb ruime interesse in al wat met wetenschap en techniek te maken heeft Hou van een gezellige babbel en van de meest éénvoudige dingen des levens. Heb teveel gezien,
Oude granny (65) zoekt jongen
Margeetbe
53 Jaar · Herstappe · Vlaams-Limburg
Hallo, ik ben Margreet. Rijp en ervaren. Ik zoek een man die een sexrelatie met mij wel zien zitten.Laten we eerst een keertje aankijken en dan beslissen of we het vaker willen.
Oudere dame (53) wil man