Rijpe granny wil man
Meer info over Meandperry
Nu ik weer vrijgezelle ben, voel ik me gewoon weer helemaal vrij in mijn doen en laten. Trouwen doe ik nooit meer maar voor een leuke relatie sta ik altijd open. Het is wel zo dat als je voor mij kiest, je er automatisch een hondje bij krijgt. Perry is mijn alles en neem hem overal mee naar toe. Als je niet van honden houdt, heb je pech gehad haha.
Naam:
Meandperry
Leeftijd:
41 Jaar
Woonplaats:
Den Haag
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Annouschka
56 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Hallo! Eerste keer dat ik dit doe. Wat moet ik hier schrijven haha. Euhm... Ik ben een oudere vrouw, ben weduwe helaas. Ik hou van kantwerk, kaarten, gezellige dingetjes doen met vriendinnen en werken in mijn tuintje. Ik werk nog maar
Oude oma (56) daten

Divorced
51 Jaar · Hengelo · Overijssel
Hallo leuke mannen uit het Overijsselse. Maar het mag ook van buiten de grens zijn hoor, als je het niet te ver fietsen vind. Ik woon in de buurt van Dalfsen en wie komt mij hier (op)zoeken om heerlijk te knuffelen en te vrijen?
Wulpse dame (51) zoekt man

Nevcelle
63 Jaar · Someren · Noord-Brabant
Ik ben misschien een oudje maar ik kan alles nog helemaal prima. Dus ik hoop hier dan ook een man te vinden van mijn leeftijd of jonger.
Lieve granny (63) zoekt man

Hyllke
50 Jaar · Meierijstad · Noord-Brabant
Is er in deze tijd nog een man die seks ook een beetje leuk kan maken voor een vrouw niet alleen er in en er uit. Ik heb behoefte aan meer dan dat.
Oudere vrouw (50) zoekt sex

Jitske
50 Jaar · Ichtegem · West-Vlaanderen
Hey, zijn hier leuke mannen aanwezig? Dan ben ik op zoek naar jou. Gezellig praten, boswandeling, lekker eten, langs het strand wandelen, kaarslicht, open haard,... noem het op en ik hou ervan. Ik ben een eeuwige romanticus en droom
Wulpse vrouw (50) sexdaten