Meer info over Akkie
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo te noemen. Ik hou er wel van als mannen wat moeite voor me doen en net als ik houden van gezelligheid, romantiek en knuffelen.
Naam:
Akkie
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Coevorden
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Shyhigh
54 Jaar · Mechelen · Antwerpen
Lief, attent en prettig gestoord. En hou van een goed gesprek!! Ik vind het ook fijn als iemand de nederlandse taal goed beheerst!!
Rijpe dame (54) zoekt man
Moniekkie
59 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Na diverse jaren alleen te zijn geweest en een aantal pogingen via internet is dit de laatste keer dat ik ga proberen, om de man van mijn dromen te vinden.
Mooie oma (59) wil man
SuperZara
55 Jaar · Meierijstad · Noord-Brabant
Ik mis het enorm, de aandacht die ik van mijn ex kreeg en de arm om me heen ter ondersteuning in moeilijke tijden. Wil graag weer een man leren kennen die me dat allemaal te bieden heeft.
Oudere oma (55) daten
Frissedame
57 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
De ware zoek ik niet hoor, daar geloof ik niet meer. Mijn man en ik hebben het leuk samen, maar mijn ware liefde is hij helaas niet. En die ga ik niet vinden ook. Ik denk toch dat ik het meer moet hebben van de losse contacten. Gewoon lekker
Hete oma (57) wil sex
Monque
57 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Met mijn vriendje is het donders saai, kan jij het weer leuk maken met mij tussen de lakens?
Mature oma (57) zoekt man