Meer info over Gebondenvrouwtje
Dat ik gebonden ben, wil niet zeggen dat ik gelukkig ben. Zo voel ik me ook helemaal niet. Ik ben ook met spoed op zoek naar een man die mij de aandacht kan geven waar ik zo naar verlang.
Naam:
Gebondenvrouwtje
Leeftijd:
66 Jaar
Woonplaats:
Laakdal
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Lylief
50 Jaar · Sint-Laureins · Oost-vlaanderen
Ik heb een goede babbel en als ik eenmaal los ga dan kan ik heel erg veel praten. Een goed gesprek daar kan ik dan ook heel erg van genieten.
Rijpe vrouw (50) wil sex
Debra
54 Jaar · Noordenveld · Drenthe
Gezocht een man die mij de dagelijkse sleur even laat vergeten en iemand die mij laat merken dat ik nog wel aantrekkelijk ben. Soms wel wat onzeker, maar altijd erg in de stemming. Zin om lekkere middagjes/avonden te gaan beleven.
Geile dame (54) zoekt jongen
Relanaa
60 Jaar · Oostkamp · West-Vlaanderen
Wat kan een dag soms lang duren, als ik aan het werk ben gaat het nog wel maar daarna lijken de uren soms niet voorbij te gaan.
Oudere granny (60) zoekt man
Stappenteller
68 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Elke dag moet ik van mijzelf 6000 stappen zetten, het gaat de laatste tijd erg goed. Stap je mee?
Oudere granny (68) daten
NadineO
54 Jaar · De Pinte · Oost-vlaanderen
Hoi ik ben Nadine. Dit is allemaal nieuw voor me. Ik hoop hier gewoon iemand te vinden met wie het klikt.
Lieve dame (54) zoekt man