Meer info over Bleueyes
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Naam:
Bleueyes
Leeftijd:
30 Jaar
Woonplaats:
Mortsel
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Lachertje
54 Jaar · Diepenbeek · Vlaams-Limburg
Al ben je nu bruin, blond, rood of zwartharig of bruine, blauwe of groene ogen of groot, klein of normaal. Voor mij maakt het allemaal niet zoveel uit. Je moet mij iets doen. En ik kijk dan naar de binnenkant. Als je lief en vriendelijk
Oude dame (54) wil sex
Hoppiflopsii
51 Jaar · Utrecht · Utrecht
ga er graag op uit voor een mooie wandeling in de natuur, mediteer en hou van rust. Daarentegen, een avond uit naar de kroeg, concert of festival vind ik ook helemaal leuk. Ook mijn muzieksmaak is wat uiteenlopend, van rustige muziek,
Oude dame (51) wil sex
Almostperfect
56 Jaar · Hasselt · Vlaams-Limburg
Wijntje, kaarslicht, gezelligheid. Dat zijn de kernwoorden waar ik naar zoek. Ben jij de man die daar ook van houd? Dan denk ik dat wij elkaar hebben gevonden.
Wulpse oma (56) daten
Renskene
57 Jaar · Delft · Zuid-Holland
Ik zoek een jong fris groen blaadje. Wie wordt mijn toyboy?
Wulpse oma (57) emailen
Xandora
53 Jaar · Ooststellingwerf · Friesland
Hoi... Ik wil graag leuke dingen doen met iemand waarmee ik kan lachen maar die ook serieus kan zijn.
Rijpe dame (53) emailen