Meer info over Vivomaat
Een seks buddy wil ik vinden, wat mij betreft mag hij een stuk jonger zijn want een lekkere dekhengst wil ik wel naast me hebben in bed. Aks jij over een hoog libido beschikt een uitstekende conditie hebt en in een blakende gezondheid verkeert, reageer!
Naam:
Vivomaat
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Capelle aan den IJss
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Geertje5454
68 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Ik ben echt nog veel te jong voor de bingo, sjoelen en andere ouwelullen dingen. Ik sta nog midden in het leven en heb nog heel wat wensen die ik waar wil maken. Ik zoek alleen nog iemand, die dit samen met mij wil gaan doen.
Mooie granny (68) wil sex
Alleenig
51 Jaar · Sint-Niklaas · Oost-vlaanderen
Al 5 jaar alleen en dat ben ik wel een beetje zat, zat van het alleen zijn. Eigenlijk ben ik alles zat.
Hete dame (51) daten
Tochopzoek
54 Jaar · Achtkarspelen · Friesland
Op aandringen van mijn dochter dan toch maar de zoektocht geopend. Ze bleef maar aandringen dat ik het verdien om samen te zijn met een leuke man. Daar heeft ze natuurlijk ook wel gelijk in maar ik vind het wel een beetje spannend. Als
Oudere dame (54) emailen
Gretsha
64 Jaar · Noordoostpolder · Flevoland
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
Geile granny (64) contacteren
Ilain
56 Jaar · Dijk en Waard · Noord-Holland
Ik lach wel maar ik kan soms wel huilen, ik wil graag met iemand iets leuks doen.
Rijpe oma (56) wil man