Meer info over Harlie
Het leven alleen vind ik fijn, ik geniet er van. Doen wat ik wil en wanneer ik dat wil. Lekker met mijn vriendinnen weg, ik vermaak me prima! Maar ik mis de seks wel heel erg. Nooit gedacht dat ik dat nog zo graag zo willen op mijn leeftijd. Maar het is echt waar. Is er een man die af en toe seks met me wil, zonder verdere verplichtingen?
Naam:
Harlie
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Den Haag
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Roseenling
62 Jaar · Gistel · West-Vlaanderen
Ik wil een beschaafde man leren kennen iemand die het leuk vind als ik een mooi kleedje voor hem aantrek en hij mij dan vraagt om uit te gaan eten. Wil u leren kennen en een fijne tijd met elkaar hebben.
Hete granny (62) zoekt jongen
Clauin
55 Jaar · Deventer · Overijssel
Ik hou van het leven en ik geniet van elke minuut wie wil er met mij mee genieten?
Mature oma (55) sexdaten
Maureenvdt
56 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Vriendschap is heel fijn maar ik zoek toch net iets meer.
Oude oma (56) daten
Do_or_dare
52 Jaar · Nissewaard · Zuid-Holland
Het mooiste van alles is dat ik kan doen wat ik wil. Geen gedoe en lekker neuken tot de volgende ochtend, zoiets zou mij top lijken, echter ik heb wel een relatie, maar hij hoeft het allemaal niet te weten en alles weten maakt ook niet gelukkig.
Mooie dame (52) daten
Difuori
63 Jaar · Vijfheerenlanden · Utrecht
Hoe je het ook went of keert, ik ben en blijf een Italiaanse vrouw. Voor iedereen heeft dat misschien andere betekenis maar ik kan gewoon niet stil zitten en heb ook een behoorlijk opgewekt karakter. Mijn vriend is eigenlijk het tegenovergestelde
Mature granny (63) emailen