Meer info over Gerdru
Het is voor mij wel een aanpassing hier te zijn maar ik vind het nu al heel leuk. Ik ben niet meer van de jongste maar ben het alleen zijn een beetje beu. Vooral het eenzaam zijn daar heb ik het heel moeilijk mee. Eens lekker uit eten gaan of een film kijken en wie weet klikt het wel.
Naam:
Gerdru
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Utrecht
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Chocaholicc
54 Jaar · Groningen · Groningen
Mijn leven is een beetje in een sleur geraakt, niet dat ik klaag maar de echte spanning is er een beetje uit, en probeer via deze site dat terug te vinden, discretie en hygiëne is een must.
Wulpse dame (54) daten
Sophylike
53 Jaar · Tiel · Gelderland
eigenlijk heb ik geen zin meer om mij echt te binden aan iemand, daarom lijkt het mij leuker om gewoon een fijne vriendschap plus relatie te hebben waarin we elkaar vrij laten in ons doen en laten. Wel is het de bedoeling om optimaal van
Oudere dame (53) emailen
Jupzi
50 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Ik ben dus die gek die op jumpschoenen in de sportschool staat. Ik vind het super leuk om te doen, en zo kan ik genieten van meer gekke dingen.
Hete vrouw (50) sexdaten
Palieve
53 Jaar · Aa en Hunze · Drenthe
Ik hou van het genieten van de zon, ik ben dan ook altijd buiten als het zonnetje straalt.
Geile dame (53) wil man
Stull
56 Jaar · Kuurne · West-vlaanderen
Ik heb een braaf leventje geleid en nu is het tijd voor wat verandering.
Hete oma (56) verwennen