Meer info over Celis
Het woord vrouwvriendelijk staat helaas niet in het woordenboek van mijn partner. Hij is behoorlijk dominant, maar dat komt helaas nogal eens voor in onze cultuur. En ik vind het best lekker hoor, om gepakt te worden als hij maar zin heeft, maar ik zou ook wel eens als koningin tussen de lakens behandeld willen worden. Dat gaat mijn partner never doen, maar een andere man misschien wel?
Naam:
Celis
Leeftijd:
33 Jaar
Woonplaats:
Utrecht
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Goldenwoman
51 Jaar · Westerwolde · Groningen
Woon nu sinds een aantal jaar eigenlijk alleen..Kan dus wel wat gezelschap gebruiken zo af en toe. Wie weet vind ik dat hier wel.;);P
Hete dame (51) contacteren
Noinne
60 Jaar · Waalwijk · Noord-Brabant
Ik ben best lang alleen, maar soms zou het handig zijn als er een man in mijn leven was als het keukenkastje het dus begeeft want ik heb 2 linker handen. Ik kan daar in tegen wel heel erg lekker koken.
Rijpe granny (60) sexdaten
Jalick
54 Jaar · Hengelo · Overijssel
Zodra het zonnetje weer komt vlieg ik in mijn bikini naar buiten ik wil geen zonnestraaltje missen. Het enige wat nog ontbreekt is leuk gezelschap.
Oudere dame (54) emailen
50plusgezocht
53 Jaar · s-Hertogenbosch · Noord-Brabant
Nog niet zo lang geleden had ik een relatie met een veel jongere man, toch werkte het niet zo goed als dat ik gehoopt had. Daarom zoek ik nu iemand van mijn eigen leeftijd in de hoop dat dit wel werkt.
Rijpe dame (53) wil man
Lovedone
68 Jaar · Purmerend · Noord-Holland
Alleenstaande vrouw met 2 kinderen die al op zich zelf wonen en bijna oma maar dat maakt niet uit. ik ben in voor veel geile dingen en mij is niets te gek.
Lieve granny (68) zoekt sex