Meer info over Natdoosje
Je laat me hier toch niet te lang wachten met mijn natte doosje? Mijn vriend heeft daar blijkbaar geen moeite mee maar op hem ga ik niet meer zitten wachten!
Naam:
Natdoosje
Leeftijd:
43 Jaar
Woonplaats:
Hoogeveen
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Mi_Mi
54 Jaar · Utrecht · Utrecht
Zit in een relatie, maar wil buiten mijn relatie om graag ook seks met wild vreemde Mannen, dat vind ik opwindend om gewoon met mannen af te spreken voor seks zonder al het gedoe, dat heb ik namelijk al en wil zo af en toe gewoon snel seks.
Geile dame (54) contacteren
Phosia
64 Jaar · Wijk bij Duurstede · Utrecht
Voel mij vaak erg eenzaam, vele mensen van mijn familie zijn er al niet meer en de kinderen hebben ook hun eigen leven. Is dat bij meer oudere zo of ben ik hier de enige in?
Hete granny (64) sexdaten
Mariana
57 Jaar · Lievegem · Oost-vlaanderen
ben een spontane vlotte persoonlijkheid die zeer goed weet wat ze wil.
Geile oma (57) zoekt man
Prelida
64 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Soms moet je toegeven dat je iets mist in je leven, en ernaar op zoek gaan!
Lieve granny (64) zoekt man
Lianste
56 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Ik hou van een plonsje en een duikje, en na wat baantjes vind ik dat het ook tijd is om te genieten. Een goed boek en een hapje en een drankje. Of het boek vervangen door een leuke man.
Mooie oma (56) zoekt jongen