Lieve dame verwennen

Meer info over GezelligePatje
Ken je dat? Gek op je partner, maar toch klopt er iets niet. Oké, mijn man is 15 jaar ouder en daar zal het waarschijnlijk wel aan liggen. Op de een of andere manier hebben we een aantal dingen niet meer gemeen en dat zijn wel dingen die ik graag wil blijven doen. En dan bedoel ik samen een goed gesprek hebben over bepaalde onderwerpen of gewoon eens lekker uit eten. Misschien kan dat wel samen met jou?
Naam:
GezelligePatje
Leeftijd:
54 Jaar
Woonplaats:
De Haan
Provincie:
West-vlaanderen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Lylief
50 Jaar · Sint-Laureins · Oost-vlaanderen
Ik heb een goede babbel en als ik eenmaal los ga dan kan ik heel erg veel praten. Een goed gesprek daar kan ik dan ook heel erg van genieten.
Rijpe vrouw (50) wil sex
Ranie
65 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Als je jaloers aangelegd bent, dan kun je maar beter niet bij mij zijn. Want ik heb een man thuis, die ik niet in de steek ga laten. Ik hou van hem, maar seksueel ben ik op hem uitgekeken. Dus daarvoor zoek ik een man en alleen daarvoor. ik
Mooie granny (65) emailen
Somul
62 Jaar · Zwijndrecht · Zuid-Holland
Ik zoek een man die gewoon van lekker eten houdt, en dit is niet een must maar zou het wel leuk vinden als jij ook lekker kan koken zo dat wij recepten kunnen uitwisselen.
Rijpe granny (62) zoekt jongen
Richlady
55 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Het leven naast een man met een hoop geld is leuk hoor. Voor even. Als hij nooit thuis is begint het al snel te vervelen. Ik werk niet, is ook niet nodig, maar de dagen kom ik bijna niet door. En dan is hij er ook nog nooit, dus ik zit hier te
Hete oma (55) wil man
Brittahier
58 Jaar · Dronten · Flevoland
Mijn vriend is veel weg voor zaken waardoor ik soms weken alleen thuis ben. Ik heb dan zin om die tijd op een leuke manier in te gaan delen en er zelf ook nog eens veel plezier aan te gaan beleven. Ik sta open voor veel en ben dan ook zeker te
Oudere oma (58) zoekt sex