Meer info over Isjawel
Ben alweer een tijdje gescheiden en ik mis toch wel weer iemand in mijn leven nu, maar door mijn drukke baan kom ik in het dagelijkse leven niet zoveel leuke mannen tegen, dus probeer ik het op deze manier.
Naam:
Isjawel
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Horst aan de Maas
Provincie:
Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Divorced
51 Jaar · Hengelo · Overijssel
Hallo leuke mannen uit het Overijsselse. Maar het mag ook van buiten de grens zijn hoor, als je het niet te ver fietsen vind. Ik woon in de buurt van Dalfsen en wie komt mij hier (op)zoeken om heerlijk te knuffelen en te vrijen?
Wulpse dame (51) zoekt man
Louisa59
66 Jaar · Arendonk · Antwerpen
Komt het zelf beoordelen
Sexy granny (66) zoekt jongen
Djoes
64 Jaar · Schiedam · Zuid-Holland
Nee, niet zomaar verder gaan! Ik beloof je, ik ben de moeite waard. Kijk eens naar mijn foto's. Ik zie er nog goed uit toch? Nou, neem dan eens contact met me op! Ik wil een leuke man om intiem mee te kunnen zijn. Wat we precies gaan doen,
Hete granny (64) emailen
Fasinerendedieren
51 Jaar · Noardeast-Fryslan · Friesland
Ik ben helemaal verliefd op tijgers. Ik vind het het mooiste dier wat er is!
Lieve dame (51) sexdaten
Xaraaa
57 Jaar · Voorschoten · Zuid-Holland
Graag zou ik kennis maken met een leuke man. Ik ben getrouwd, maar mijn echtgenoot is dement en woont niet meer thuis. Ik bezoek hem iedere week, maar ik voel me toch alleen. Het is mijn man niet meer zoals hij vroeger was en dat mis ik heel
Mature oma (57) zoekt sex