Lieve dame zoekt man

Meer info over IetsWatPast
Mijn vorige vriendje was heel lief, had geld en een auto, maar het enige was, dat zijn penis echt te groot was! Ik ging huilen als we seks hadden. Dus ik zoek een lieve man, die niet TE groot geschapen is en mij kan bevredigen. Meer wil ik niet, dan ben ik trouw daaraan.
Naam:
IetsWatPast
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Sint-Gillis
Provincie:
Brussel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Marloeze
52 Jaar · Roosendaal · Noord-Brabant
Graag speel ik bordspellen, het liefste van die spellen waar ik dingen moet raden. Iets zo als 30 seconds die dingen en van die uitbeeld spellen. Zullen wij een goed team zijn?
Lieve dame (52) wil man

Sub
51 Jaar · Bergen op Zoom · Noord-Brabant
Cuckolding, daar ben ik voor hier. Ik wil er voor gestraft worden wat ik mijn partner aan doe. Ook hentai.
Lieve dame (51) zoekt sex

Sophilouise
51 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Iedereen is bezig met goede voornemens aan het begin van het jaar. Maar ik ken niemand die de goede voornemens heeft waar gemaakt. Ik ben al gezakt.
Oude dame (51) daten
ReisjeMilou
56 Jaar · Peel en Maas · Limburg
Ik hou van reizen. Hoe ouder ik word des te meer vrije tijd, ik zit niet meer aan de schoolvakanties vast en wie wil er net zo als dat ik dat wil lekker op avontuur?
Mooie oma (56) emailen