Meer info over Lievedame31
Dringend op zoek naar een man die mij kan helpen in de liefde! De ware hoeft het niet te zijn maar het mag wat mij betreft wel een man zijn die wat romantiek en spanning kan brengen. Ik kan al heel gauw genieten van de simpele dingen in het leven dus gewoon lekker bank hangen daar ben ik al gauw heel tevreden mee.
Naam:
Lievedame31
Leeftijd:
36 Jaar
Woonplaats:
Assen
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Carla
59 Jaar · Waalwijk · Noord-Brabant
ik ben op zoek naar een man die ik zo nu en dan eens kan ontmoeten voor een intiem samen zijn. Ik heb het in het dagelijkse leven erg druk met mijn baan en dus geen tijd om iemand te vinden En ik krijg steeds meer en vaker zin in een potje goede
Mature oma (59) emailen
Parlet
56 Jaar · Dordrecht · Zuid-Holland
Ik hou van schilderen, zwemmen, lekker eten een goede film ach nog zo veel meer.
Geile oma (56) zoekt man
Neeltje
66 Jaar · Bree · Vlaams-Limburg
Arm is de mens wiens plezier afhangt van de toestemming van een ander!
Geile granny (66) verwennen
Astrorid
57 Jaar · Winterswijk · Gelderland
Het leek me een leuk idee om eens via internet contact te zoeken met een leuke man en wie weet ben jij die man wel! Ik ben spontaan, sexy en weet precies wat mannen lekker vinden. Jij mag het gauw ontdekken!
Oudere oma (57) wil sex
Spaceding
57 Jaar · Geertruidenberg · Noord-Brabant
Ik weer vertroeteld worden door een knappe man, Het is al een tijdje dat dat is gebeurt en wat je geeft krijg je natuurlijk terug. Ik ben een ondernemende vrouw die met jou wil genieten van het leven.
Geile oma (57) sexdaten