Meer info over Lydi
Ondanks dat ik getrouwd ben, weinig ervaring in bed hier. Mijn man en ik zijn allebei een beetje verlegen en introvert, we durven allebei niets nieuws uit te proberen. Ik zou het wel graag willen. Maar aangezien mijn man dat niet gaat doen, probeer ik een doortastende man te vinden die wel dingen uit durft te proberen. Met mij dan.
Naam:
Lydi
Leeftijd:
69 Jaar
Woonplaats:
Coevorden
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
SlechtHorendIlse
74 Jaar · Hilvarenbeek · Noord-Brabant
Ik ben slechthorend, ik heb wel een hoor apparaat maar een gesprek waar in meerdere mensen door elkaar praten is het voor mij niet te doen. Dan hoor ik alleen maar ruis.
Wulpse granny (74) wil man
StoereMargriet
53 Jaar · Enkhuizen · Noord-Holland
Ik ben heel gevoelig voor lieve woordjes, al heel erg lang heeft niemand die in mijn oor gefluisterd. Als je wilt dat ik met jou de nacht doorbreng dan moet je me in je reactie de hemel in prijzen.
Oudere dame (53) emailen
GrietjeGriet
59 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Mijn leeftijd houdt me niet tegen.
Mooie oma (59) contacteren
Thirsa
67 Jaar · Voorst · Gelderland
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!
Lieve granny (67) contacteren
Lendsay
59 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Ben een actieve dame. Ik doe vrijwilligerswerk naast mijn vaste job. Als ik mijn steentje kan bijdragen dan doe ik dat met veel plezier. Ik haal er enorm veel voldoening uit als ik mensen kan helpen. Ik zoek een maatje, iemand die samen
Hete oma (59) zoekt jongen