Meer info over BellSophie
Het loopt thuis niet zo lekker en ik vind dat behoorlijk jammer. Ik dacht een relatie groeit altijd maar het lijkt nu behoorlijk stil te staan.
Naam:
BellSophie
Leeftijd:
64 Jaar
Woonplaats:
Oudenaarde
Provincie:
Oost-Vlaanderen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Mirya
51 Jaar · Brussel · Brussel
Ik ben alle dagen geil en mijn man kan het niet bijhouden. Ik zoek iemand die mij aan kan en aan durft. Ik heb een uitstekend uithoudingsvermogen, hopelijk vind ik iemand met net zo'n goed uithoudingsvermogen.
Wulpse dame (51) contacteren
Diepzee
58 Jaar · Stadskanaal · Groningen
Graag zit ik in een mooie zee te diepzeeduiken, ik heb nog veel plekken te ontdekken.
Mooie oma (58) wil man
Troelalaaaa
53 Jaar · Overbetuwe · Gelderland
vrolijke optimistische dame zoekt een gentle man die open staat voor een latrelatie
Hete dame (53) verwennen
Buitenshuiss
50 Jaar · Berkelland · Gelderland
Zit veel in het buitenland vanwege mijn werk, voel me behoorlijk vaak erg eenzaam en ben toch een vrouw die af en toe wat intimiteit en passie nodig heeft, ben ook maar een mens. Het lijkt me leuk iemand te ontmoeten die met mij mee wil
Wulpse vrouw (50) contacteren
Romki
51 Jaar · Melle · Oost-vlaanderen
Een goede job, een eigen, huis en veel vrienden maar een vriend die mij op geen enkel vlak begrijpt. Ik kan toch niet anders dan hier rond te kijken welke leuke mannen er zijn en die mij dan wel begrijpen.
Mooie dame (51) daten