Meer info over Ugenie49
Een romantische ziel dat ben ik.. En in het begin vond mijn vriend dat prachtig.. Kaarsjes aan op tafel, een glas lekkere wijn erbij en bij elkaar in de armen een filmpje kijken. Ik vind het nog steeds leuk, maar hij? Hij wil steeds meer andere dingen. Passen we nog wel bij elkaar? Dat antwoord hoop ik hier te vinden.
Naam:
Ugenie49
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Leuven
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Sallimi
55 Jaar · Nijmegen · Gelderland
Ik heb echt leuke vriendinnen maar ik mis gewoon iets doen met een man dat heb ik al veel te lang niet meer gedaan.
Mooie oma (55) zoekt man
Saar_Lynn
63 Jaar · Niel · Antwerpen
Liefde en gezondheid zijn twee dingen die heel belangrijk zijn voor mij maar mijn liefde heb ik nog niet gevonden. Als gij denkt met mij een relatie aan te kunnen gaan dan weet ge wat te doen.
Mature granny (63) emailen
Jijerbij
56 Jaar · Hoeksche Waard · Zuid-Holland
Mijn vriend en ik hebben besloten dat we eens een triootje willen gaan doen. In eerste instantie met een man er bij maar een vrouw is ook van harte welkom hoor!
Rijpe oma (56) contacteren
Indry
54 Jaar · Waadhoeke · Friesland
Het is wel lastig om hier wat te vertellen. Ik vind het ook wel moeilijk ik ben iemand die gewoon normaal is eigenlijk. Ik kan genieten van lekker eten, en doe graag leuke dingen.
Wulpse dame (54) sexdaten
Butterflylove
65 Jaar · Achtkarspelen · Friesland
Het is best even spannend om mezelf zo online te zetten. Toch heb ik het gedaan want ik wil niet de rest van mijn leven alleen blijven.
Lieve granny (65) zoekt jongen