Wulpse oma emailen
Meer info over Evy
ik ben een goedlachse dame...
Naam:
Evy
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Kampenhout
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Mekkel
55 Jaar · Steenokkerzeel · Vlaams-Brabant
Wie wil mij pakken? Kom kom, ik ben misschien wat op leeftijd maar vergis je niet!
Mature oma (55) daten

Paularini
64 Jaar · Staphorst · Overijssel
Ik heb me na de scheiding volledig op mijn werk gestort en dat was de enige afleiding die ik had. Voel me nu weer een stuk beter en wil veel tijd besteden aan de man van mijn domen.
Rijpe granny (64) wil man

Jiggle
55 Jaar · Terneuzen · Zeeland
Eigenlijk heb ik een heel leuk leven en eigenlijk mis ik dus ook weinig. Leuke baan waar ik mijn ei in kwijt kan ik mis alleen een puzzelstukje. Zullen wij samen kijken of jij past in mijn leven.
Mooie oma (55) zoekt man

Moziek
55 Jaar · Almere · Flevoland
Ik ben gek op het leggen van mooie mozaïek steentjes ik maak graag een leuk schilderij er van of ik maak een mooie douche wand.
Oudere oma (55) contacteren

Patries
64 Jaar · Gouda · Zuid-Holland
Getrouwd zijn was leuk maar aan al het leuks komt een keer een einde..Hij lijkt er geen zin meer in te hebben en ik zit nog vol met passie. Ik zoek een man die mij dat wil geven, zonder een relatie te willen.
Wulpse granny (64) contacteren