Wulpse dame zoekt man

Meer info over Laurien
Mijn man heeft mij 5 jaar terug verlaten voor een andere vrouw (mijn beste vriendin). Na heel veel verdriet te hebben gehad en dit alles moeten te verwerken, ben ik opnieuw op zoek naar een leuke serieuze man die alleen voor mij wilt zijn. Ik hou van uit eten gaan en avondje romantisch thuis vind ik ook heel erg leuk.
Naam:
Laurien
Leeftijd:
54 Jaar
Woonplaats:
Wijnegem
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Daniek
54 Jaar · Utrecht · Utrecht
Single en ook van plan dat te blijven, relaties zijn echt niets voor mij, ik geniet ervan dat ik alles kan doen en laten wat ik maar wil. Dus bij deze, geen verplichtingen, geen gekke afspraken, maar wel lekker veel geils.
Mature dame (54) emailen
Sox
53 Jaar · Leudal · Limburg
Ik heb een lat, maar het is saai ik ben van de flower power tijd. Ik denk dat het mogelijk moet zijn om met meerdere mensen te kunnen genieten.
Hete dame (53) wil sex
Quendie
54 Jaar · Houten · Utrecht
Je ziet het ik loop er graag gezellig bij, want ik ben ook een heel gezellig mens. Maar ik merk de laatste tijd dat het wat minder met mij gaat op de een of andere manier. Als of ik een nieuwe uitdaging mis in het leven.
Geile dame (54) emailen
Red_one
55 Jaar · Groningen · Groningen
Ondeugende vrouw van middelbare leeftijd zoekt dito man. leeftijd niet geheel belangrijk, maar het ondeugend zijn des te meer. Sta jij open voor spannende dingen? Dan weet je me te vinden
Oudere oma (55) zoekt jongen
Eline1964
58 Jaar · Groningen · Groningen
Ik ben het zat om steeds maar geheimzinnig te doen over wat ik zoek. Ja ik zoek SEX en alleen maar sex!! So what?
Hete oma (58) wil man