Meer info over Lollypops
Toen ik getrouwd ben hebben wij de belofte gedaan in goede en slechte tijden. Ik heb er geen vertrouwen meer in want mijn man is al meerdere keren vreemd gegaan. Dit zijn dan de slechte tijden maar ik kan dit toch niet blijven tollereren. Niet dat ik wraak wil nemen maar mag ik mij ook nog eens vrouw voelen?
Naam:
Lollypops
Leeftijd:
54 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Huylkjen
66 Jaar · Waterland · Noord-Holland
Eigenlijk heel gelukkig, maar ik wil meer, ik mis iets wat mijn partner mijn niet kan bieden. Wat ik precies mis, dat kan ik niet zo goed zeggen, wie kan mij helpen dat gemis te ontdekken en aan te vullen?
Mooie granny (66) zoekt sex
Frizzjes
60 Jaar · Heusden-Zolder · Vlaams-Limburg
Ik ben op zoek naar een maatje voor warmte en gezelligheid
Geile granny (60) contacteren
Geertruide
64 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Ik ben dan misschien geen 18 meer maar dat wil niet zeggen dat ik daarom seksueel niet meer actief mag zijn. Ik ben juist iemand die houd van een heerlijk voorspel en er dan ook graag lekker lang van wil genieten. Genot is iets wat ik niet
Oudere granny (64) wil man
Eroticque
51 Jaar · Heerlen · Limburg
Hoi, mijn naam is Nadine en ik ben een gehuwde vrouw die opzoek is naar een discreet uitje. Ik vraag discretie en hygiene en ik wordt graag verrast op elke manier die mogelijk is.
Wulpse dame (51) zoekt jongen
Anti_loop
66 Jaar · Krimpenerwaard · Zuid-Holland
Het leven kan soms heel raar lopen maar om bij de pakken neer te gaan zitten is zeker niet de oplossing. Toen ik nog getrouwd was, kregen ik en mijn man een verkeersongeval. Mijn toenmalige man kwam er goed vanaf en ik zit sindsdien in
Lieve granny (66) emailen