Wulpse dame zoekt man
Meer info over Notwithoutsex
Toen ik nog een vriendje had, zat mijn seksleven prima in elkaar. Maar mijn relatie is voorbij en daarmee de seks ook. We hebben nog wel geprobeerd om alleen seks te hebben, zonder relatie, maar dat werkte niet.. Toch teveel gevoel erbij. Ik wil toch wel weer iets van een seksleven hebben, dus vandaar dat ik nu een man zoek waar ik geen band mee heb en wel spetterende seks mee kan hebben.
Naam:
Notwithoutsex
Leeftijd:
30 Jaar
Woonplaats:
Baarle-Nassau
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Lookingforcontact
52 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Na mijn scheiding heb ik geen partner meer gehad. Een vaste relatie hoeft niet meer zo voor mij, maar elkaar ontmoeten als we daar behoefte aan hebben zou me wel wat lijken. We zijn nog niet uitgebloeid toch?
Oude dame (52) zoekt jongen

Nohype
54 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ik hou van lak en leer. Ik vind het fijn om laarzen te dragen onder een kort rokje. Heerlijk geil en opwindend. Ook vind het geil als een man in een pak van leer of lak loopt. Deel jij deze fetish?
Oudere dame (54) zoekt man

Jacomine
62 Jaar · Ledegem · West-Vlaanderen
Fleurige vrouw in de bloei van haar leven, letterlijk en figuurlijk zou ik maar zeggen haha. De vraag is hoe lang ik nog zo fleurig blijf met mijn thuis situatie.
Mature granny (62) zoekt man

Winterisnietleuk
50 Jaar · Rhenen · Utrecht
Ik hou niet van de winter en van de kou. Ik hou er van als alles in bloei staat en dat alles weer kan groeien.
Geile vrouw (50) contacteren

Rijpvoorjou
53 Jaar · Midden-Groningen · Groningen
Zoek naar een man die zelf veel attributen heeft, ik ben nog nieuwkomer in de SM wereld, ik denk niet dat ijk grenzen heb, vind alles wat met pijn te maken heeft opwindend.
Mature dame (53) zoekt sex