Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Fanatiekinhetwerk
53 Jaar · Dordrecht · Zuid-Holland
Ik ben wel een fanatieke, ik kom steeds hoger op mijn werk maar ik merk dat er nog meer is dan werken in het leven. Dus wie wil er leuke dingen met mij doen, zo dat ik ook nog kan ontspannen.
Rijpe dame (53) zoekt jongen
Arlene
53 Jaar · Ede · Gelderland
Een saai huwelijk heb ik en met de seks is het om het even. De passie heb ik al jaren niet gevoeld. Passie heb ik nodig en een pik die mij weer laat voelen hoe harde seks kan zijn. Hard pompen is wel iets wat ik apprecieer. Zachte seks daar
Geile dame (53) wil sex
Extreemsport
66 Jaar · Stadskanaal · Groningen
Voor mij is het belangrijk dat ik elke dag train, je mag best mee maar dan moet je ook een beetje fanatiek zijn.
Mature granny (66) emailen
Jantienney
55 Jaar · De Friese Meren · Friesland
Gewoon een keer ouderwets lol trappen.
Oude oma (55) zoekt man
Knuflien
63 Jaar · Goeree-Overflakkee · Zuid-Holland
Hopelijk kun jij me wel aan als het om mijn seksuele behoefte gaat, mijn vriend lukt het niet meer. Misschien dat een wat jongere man met een groot libido mijn wel kan behagen en voldoening kan geven!
Geile granny (63) zoekt jongen