Meer info over Vielena
Nog volop in de therapie nadat ik verleden jaar mijn heup heb gebroken. Pijnlijk en vooral een lang proces om van te herstellen maar ik doe nog steeds dagelijks mijn best. Maar je beseft je dan ook dat alleen echt alleen is.
Naam:
Vielena
Leeftijd:
67 Jaar
Woonplaats:
Hoogstraten
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Sweet_surprise
52 Jaar · Heeze-Leende · Noord-Brabant
Zoet en toch lekker pittig. Zo zou ik mijzelf wel durven omschrijven. Een engel in bed met hier en daar een pittig randje.
Mature dame (52) zoekt jongen
Complien
57 Jaar · Leiden · Zuid-Holland
Ik ga graag op reis, en reis dan ook regelmatig en ontdek alles in mijn eentje vaak met muziek op mijn hoofd maar ik heb liever een leuke man die met mij mee wil.
Mature oma (57) sexdaten
Nienk
65 Jaar · Waadhoeke · Friesland
Helaas denkt mijn man er niet zo over als ik, maar ik heb het lang genoeg op zijn manier gedaan. Ik vind dat mensen van meer dan één persoon kunnen houden en dat ze zich niet moeten beperken tot één vaste partner. Ik heb het altijd wel gedaan,
Geile granny (65) sexdaten
Kaylaughhh
54 Jaar · Kampen · Overijssel
zoek mijn knuffelbeer
Rijpe dame (54) zoekt jongen
Djoley
64 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Kan hier natuurlijk van alles neer gaan zetten maar de vraag is wat jij eigenlijk wilt weten toch? Dus als ik een open boek ben wat zou jij mij gaan vragen?
Lieve granny (64) daten