Meer info over NiskVeen
Het is nu een paar jaren geleden dat mijn man is overleden. Sinds die tijd heb ik geen man meer in mijn leven gehad, en ik merk dat ik daar nu wel weer aan toe ben na vele lange jaren. Ik zoek een leuke spontane man met wie ik de rest van mijn leven kan delen.
Naam:
NiskVeen
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Nieuwegein
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Mollie48
54 Jaar · Apeldoorn · Gelderland
Mijn vriend is echt een schat hoor, maar heeft niks met orale seks. Wie o wie wil mij wel eens heerlijk laten komen met z'n tong?
Wulpse dame (54) zoekt sex
Recently
61 Jaar · Assen · Drenthe
Ik heb me aangemeld omdat ik weer single ben, ik heb er zin in om weer lekker in het dating leven te stappen en te zien wat er allemaal te vinden is.
Wulpse granny (61) emailen
Veerke
51 Jaar · Eemsdelta · Groningen
Goed, dat het een uitdaging zou worden, een relatie met een buitenlandse man, wist ik. Maar dat ik zo lang droog zou staan, om het maar zo te zeggen, had ik even niet aan gedacht. En nu zit ik ermee. Dus zoek ik maar een man die me daarbij
Rijpe dame (51) zoekt man
Alleenig
51 Jaar · Sint-Niklaas · Oost-vlaanderen
Al 5 jaar alleen en dat ben ik wel een beetje zat, zat van het alleen zijn. Eigenlijk ben ik alles zat.
Hete dame (51) daten
Sarah1
58 Jaar · Almere · Flevoland
Mannen die de nodige dosis humor, zelfspot en een open karakter hebben, hebben mijn voorkeur!
Hete oma (58) contacteren