Rijpe dame wil man
Meer info over Valgriet
Vakantie houden do eik het allerliefst in en heel zonnig land waar de temperatuur in ieder geval de 30 graden aantikt. Mijn vriend gaat liever naar Lapland want tegen de warmte kan hij niet. Telkens weer moet ik alleen op vakantie, vind dat het nu tijd is om een leuke man te vinden die een keer met me mee wil.
Naam:
Valgriet
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Amersfoort
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Brunio
54 Jaar · Utrechtse Heuvelrug · Utrecht
Streng ben ik helemaal niet want naar het schijnt lijk ik zo wel. Ik ben een heel tedere dame die wil genieten van het leven. Mijn relatie is niet zo super want wij leven meer naast elkaar dan met elkaar ook al wonen wij niet samen.
Mature dame (54) zoekt man

Mareini
51 Jaar · Westerwolde · Groningen
Uitwaaien doe ik graag aan zee, dan lekker opwarmen bij een warme chocolademelk en dan heb ik een hele fijne dag gehad. Wie is nog meer tevreden met de kleine dingen in het leven?
Wulpse dame (51) wil man

Wondervrouw
63 Jaar · Hardenberg · Overijssel
Mijn grootste hobby is flirten, uitdagen en van het leven genieten, Ik hou van reizen, dansen en seks.
Mature granny (63) verwennen
Sjoerdtje
59 Jaar · Borger-Odoorn · Drenthe
Romantiek, dat is waar ik van hou! Een volgelopen bad omringd met kaarsjes, een romantisch dinertje voor twee op het strand bij zonsondergang, ... Ik zit vol inspiratie, maar niemand die mij gezelschap houdt!
Wulpse oma (59) contacteren

Akkie
55 Jaar · Coevorden · Drenthe
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo
Oudere oma (55) sexdaten