Meer info over Akkie
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo te noemen. Ik hou er wel van als mannen wat moeite voor me doen en net als ik houden van gezelligheid, romantiek en knuffelen.
Naam:
Akkie
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Coevorden
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Chandien
66 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Ik kook heel erg graag en misschien hou ik nog wel meer van eten.
Mooie granny (66) zoekt sex
Liesbeth
50 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
Opzoek naar een vrolijke man. Een man die mij vrolijk maakt zodra hij een stap in de deur zet.
Sexy vrouw (50) zoekt jongen
MarijezzzZz
50 Jaar · Noordenveld · Drenthe
Ik heb alles al goed voor elkaar. Alleen mis ik een minnaar in mijn bed en verlang daar toch wel erg naar. Ik ben gescheiden en niet toe aan een relatie momenteel. Maar genieten wil ik dubbel en dwars.
Rijpe vrouw (50) contacteren
Sandia
64 Jaar · Assen · Drenthe
Dat ik een leuke vrouw ben in het geheel, dat weet ik zeker maar ik vraag me af of ik nog kans maak in de liefde. Het is al weer zo lang dat ik alleen ben maar als ik het niet probeer, dan gebeurt er nooit wat.
Geile granny (64) verwennen
Jaula
56 Jaar · De Bilt · Utrecht
De intimiteit is wat ik het meest mis na de scheiding, geen romantische avonden meer die gevolgd worden door een heerlijke vrijpartij. Hoop dat dergelijke avonden snel weer terug keren.
Mooie oma (56) contacteren