Oudere granny zoekt man
Meer info over Cyanka
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Naam:
Cyanka
Leeftijd:
69 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Alleenentochniet
52 Jaar · Oud-Turnhout · Antwerpen
Al weer 20 jaar getrouwd en de laatste tijd merk ik dat we steeds meer afstand krijgen tussen ons in. Het lijkt wel alsof de vlam langzaam aan het doven is. Maar dat vlammetje wat wij vroeger hadden, dat heb ik zo graag. Een onverwachte
Geile dame (52) wil man

Qinn
62 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Ik zoek gewoon een gezellige tijd met een man met manieren, gewoon een echte heer. Wat ik thuis heb zitten daar kan ik het niet meer gezellig mee hebben.
Hete granny (62) emailen

Infantilisme
50 Jaar · Zeist · Utrecht
Zoek naar een man voor rollenspellen. Mijn favoriete: Infantilisme. Bied maar aan leuke mannen
Sexy vrouw (50) zoekt sex

Rudianne
60 Jaar · Hellendoorn · Overijssel
Een lange afstandsrelatie is niet altijd handig. Dat blijkt ook wel want ik zie mijn vriend gewoon niet zo vaak als dat ik zou willen. Hier hoop ik dan iemand "voor erbij" te vinden.
Hete granny (60) wil sex
Romantischefrancien
58 Jaar · Ede · Gelderland
Ik weet niet of het nog bestaat een man die uit een spookjes boek komt lopen, ik hou van die romantische dingen, maar ik geef de moed een beetje op. Gewoon vriendschap is ook goed.
Geile oma (58) contacteren