Meer info over Kelsje
Je zult het niet geloven, maar ik heb een relatie met een hele lieve, wat saaie man. Vooral het lieve trekt me heel erg aan. Bij hem kom ik thuis en kan ik mezelf zijn. Lekker rustig. Maar soms komt het wilde beest in me boven en moet ik even mijn klauwen ergens anders in zetten. Even flink tekeer gaan. En dan weer als een brave meid naar huis.
Naam:
Kelsje
Leeftijd:
34 Jaar
Woonplaats:
Arnhem
Provincie:
Gelderland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Kendrah
68 Jaar · Huldenberg · Vlaams-Brabant
Of ik hier goed zit weet ik niet, daar zal ik met de tijd wel achter komen. Ik hoop in ieder geval te kunnen klikken met iemand van rond mijn leeftijd. Iets ouder of iets jonger is prima maar ik ben geen oma die een toyboy zoekt.
Wulpse granny (68) zoekt sex
Lisaja
51 Jaar · Oosterhout · Noord-Brabant
de sleur zit er behoorlijk in zoek een leuke man die een beetje als ik in dezelfde situatie zit en zin heeft om is wat te ondernemen samen
Oude dame (51) zoekt jongen
Willemientjes
53 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Ik ben een beetje een wilde ik hou van leuke dingen te maken dus ik knutsel met van alles en nog wat. Het kan iets zijn van hout maar ook ben ik creatief met eopoxi.
Mooie dame (53) wil man
Kunstennatuur
54 Jaar · Houten · Utrecht
Het meeste kan ik genieten van mooie kunst en lekker op ontdekking gaan in de natuur.
Mooie dame (54) wil sex
Ugenie49
55 Jaar · Leuven · Vlaams-Brabant
Een romantische ziel dat ben ik.. En in het begin vond mijn vriend dat prachtig.. Kaarsjes aan op tafel, een glas lekkere wijn erbij en bij elkaar in de armen een filmpje kijken. Ik vind het nog steeds leuk, maar hij? Hij wil steeds meer
Wulpse oma (55) sexdaten