Oude dame zoekt man
Meer info over Pimpampet
Is dit de plek om iemand te vinden die serieus op zoek is naar een relatie?
Naam:
Pimpampet
Leeftijd:
27 Jaar
Woonplaats:
Almere
Provincie:
Flevoland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Nazeret
56 Jaar · Lansingerland · Zuid-Holland
Ik kijk misschien heel erg serieus, maar zo is gewoon mijn hoofd. Maar ik moet ook eerlijk zeggen dat het heel erg lang is geleden dat iemand mij aan het lachen heeft gemaakt.
Mooie oma (56) daten

Annahhhh
52 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Wie ben ik: ik ben een spontane gezellige lieve en vrolijke meid. Altijd in voor een geintje of een dolletje. Ik hou van gezelligheid (dancefeesten, café, bios, uiteten, sauna, winkelen, wandelen, vakantie) maar ik vind het thuis
Oude dame (52) zoekt sex

Lynne
51 Jaar · Heers · Vlaams-Limburg
Bij mij moet je niet zijn voor gezellige brave knuffelseks. Ik zeg het maar meteen, om geen misverstanden te hebben. Ik hou namelijk van het hardere werk. Anaal, latex, trio, zweepjes, tepelklemmen,.... of misschien heb je zelf
Mooie dame (51) daten

Brendatje
51 Jaar · Mortsel · Antwerpen
Hoi ik ben gezellig, vrolijk, sociaal, open vrouw en erg gesteld op mijn vrijheid maar vind het geil om zo af en toe eens af te spreken met een man voor seks zonder verdere verplichtingen.
Oude dame (51) zoekt jongen