Meer info over Sculyyy
Hahaha lijkt wel een veemarkt zo, maar goed, ook ik zal me laten zien en keuren. Vraag maar raak. En ja leuke en aardige mannen hebben de voorkeur natuurlijk.
Naam:
Sculyyy
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Alkmaar
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Tikkizat
58 Jaar · Het Hogeland · Groningen
Heb je een gezellige avond gehad, dan komt het zou ik een tikki sturen ben ik nu de enige die dat echt onbeleefd vind?
Oude oma (58) daten
Zirra
53 Jaar · Emmen · Drenthe
Door de ziekte van mijn man zijn er veel dingen die we niet meer kunnen doen. En ik begin het daar nu best wel zwaar mee te krijgen. Ik wil soms gewoon eens ik tijd hebben.
Mature dame (53) daten
Hylkie
50 Jaar · Roermond · Limburg
Al tijdens is er geen leuke man in mijn leven geweest, en ik ben toch echt op zoek naar die ene leuke man waar ik het leuk, gezellig en spannend mee kan hebben.
Geile vrouw (50) sexdaten
Doggy69
53 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
ik wil lekker gepakt worden van achteren
Rijpe dame (53) zoekt jongen
Mil
59 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Ik ben een onderdanige dame en ik ben op zoek naar een dominante man die mij onder de duim kan houden. Ik hou niet van plas en poep, adem ontnemen. Verder is er veel bespreekbaar met mij. Mijn harde grenzen zijn hard en daar ga ik niet over
Wulpse oma (59) emailen