Oude dame daten
Meer info over Gewooneendate
Een date en aan de hand daarvan zien we hoe het verder zal gaan. Een leuke wandeling en een drankje, dan is het ijs zo gebroken.
Naam:
Gewooneendate
Leeftijd:
33 Jaar
Woonplaats:
Heusden
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Bubbels
53 Jaar · Groningen · Groningen
De uitgebreide versie kan niet echt op "papier " volgens mij, maar alleen als je elkaar live ontmoet :-)
Sexy dame (53) zoekt jongen
Klaroo
58 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Ik trap er gewoon iedere keer weer in. Dit is nu al de derde keer dat ik te snel ga samen wonen. Maar ik ben dan zo verschrikkelijk verliefd, dat ik meteen bij mijn liefje intrek. Verkeerde keus dus. Alweer. Ik ben niet meer verliefd. En
Lieve oma (58) zoekt jongen

Nowiean
53 Jaar · Almere · Flevoland
Ik ben best wel onzeker over mijn uiterlijk geweest, maar ik ben nu zo ver dat ik echt alles durf te laten zien.
Hete dame (53) emailen
Carolineke
58 Jaar · Hechtel-Eksel · Vlaams-Limburg
Hej daar! Ik ben een spontaan en lieve vrouw. Ik woon en leef in België, het land waar ik ben geboren, al weet het me niet altijd te bekoren. Ik verlang nl. naar zon, naar de natuur en naar een minder gejaagd leven.
Mooie oma (58) emailen

Sluike
63 Jaar · Hulst · Zeeland
Hai geile mannen, ook al heb ik al wat leeftijd toch moet ik eerlijk bekennen dat ik een verslaving heb. Niet zomaar een verslaving maar wel aan seks. Ik heb helaas een man die nooit zin heeft en dat is voor mij een heel groot probleem.
Rijpe granny (63) verwennen