Meer info over Leentje
Ik ben getrouwd en ben al een hele tijd uitgekeken op mijn man. Hij trouwens ook op mij. Ik wil vreemdgaan met iemand die mijn waardeert en mij lekker vindt, liefst met iemand die wat jonger is die hebben vaak een beter uithoudingsvermogen, alhoewel leeftijd geen hele grote rol speelt voor mij.
Naam:
Leentje
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Raalte
Provincie:
Overijssel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Elisabeth5
72 Jaar · Moerdijk · Noord-Brabant
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het
Sexy granny (72) wil man
Josienealleen
60 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Een maatje is wat ik zoek, iemand die me vaak komt opzoeken voor een kop koffie of om een gezellig avondje te hebben met elkaar. Maar als de liefde om de hoe komt kijken dan sta ik daar zeker en vast voor open.
Geile granny (60) contacteren
Falive
56 Jaar · Nissewaard · Zuid-Holland
Welke man is er goed in boogschieten ik vind het namelijk leuk om te doen en niemand wil mee.
Hete oma (56) zoekt jongen
CherryW
52 Jaar · Helmond · Noord-Brabant
Trouw niet voor je 40 bent is het spreekwoord toch nou dat heb ik wel gedaan en helaas het werkt niet. Ik wil en man die ook aandacht voor mij heeft inplaats alleen voor zijn werk.
Geile dame (52) sexdaten
Hielken
51 Jaar · Gouda · Zuid-Holland
Ik ben een beetje een stuiterballetje, misschien is het ADHD ik heb geen idee maar ik ben soms best wel heel erg druk.
Oude dame (51) contacteren