Mooie granny contacteren
Meer info over Vertroetelen
Sociaal ben ik, of beter gezegd, ik ben een pleaser. Ik vind het fijn om een man te vertroetelen, voor hem koken of om zijn pantoffels klaar te zetten. Persoonlijk vind ik dat een man dit verdiend na een dag hard werken, zeker ook omdat ik zelf niet meer werk. Ouderwets of niet, het past bij mij, dat wil ik niet veranderen.
Naam:
Vertroetelen
Leeftijd:
60 Jaar
Woonplaats:
Kortenberg
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Tears2tears
52 Jaar · Vlieland · Friesland
Wat leuk dat je op mijn profiel kijkt ;-) Ik ben op zoek naar een leuke man of vrouw om activiteiten mee te ondernemen. Een film kijken, uiteten gaan, een strandwandeling maken of gewoon lekker winkelen. Ik ben niet echt op zoek naar
Oudere dame (52) wil sex

Fanim
53 Jaar · Capelle aan den IJssel · Zuid-Holland
Gescheiden maar toch best gelukkig!
Mooie dame (53) zoekt sex
Felinze
66 Jaar · Vlaardingen · Zuid-Holland
Mijn leeftijd heb ik misschien niet mee maar volgens mijn vriendinnen moet ik nog prima een man kunnen scoren. Ik heb mijn twijfels maar ik doe toch een dappere poging.
Oude granny (66) wil man
WilmaWilWel
67 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Je hoeft wat mij betreft echt niet helemaal uit het hoge Noorden te komen als je wilt reageren. Voor mijn werk ben ik toch heel vaak onderweg, door vrijwel geheel Nederland. Ben je gewoon leuk en gezellig, laat dan alsjeblieft iets
Lieve granny (67) zoekt man

Annemiekk
52 Jaar · Sliedrecht · Zuid-Holland
Ik heb een goed huwelijk maar het libido van mijn man is zo goed als weg. Daarom met toestemming zoek ik hier hetgeen dat ik mis in mijn relatie.
Mooie dame (52) wil sex