Meer info over Kettu
Al een lange tijd gescheiden en sindsdien ook geen seks of man meer gehad. Ik had er ook even geen behoefte aan. Nu ik al een lange tijd droog sta krijg ik er wel heel veel zin in. en nu wil ik mijn fantasie waarmaken en eens een heerlijk rollenspel doen.
Naam:
Kettu
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Oudjewilreizen
72 Jaar · De Friese Meren · Friesland
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
Hete granny (72) wil sex
Jihoe
57 Jaar · Meppel · Drenthe
Ik ben op zoek naar die ene speld in de hooi berg.
Mature oma (57) verwennen
Liannabab
53 Jaar · Steenwijkerland · Overijssel
Alles kan ik helemaal zelf in het leven, ik heb een leuk leven, maar ik mis het gewoon om verliefd te zijn en een maatje voor het leven te hebben. En gewoon lekker intiem te zijn met een man.
Rijpe dame (53) sexdaten
Annemonique
55 Jaar · Utrechtse Heuvelrug · Utrecht
Het leven lacht mij weer toe.
Wulpse oma (55) daten
Kirstenbotje
61 Jaar · Bornem · Antwerpen
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje
Sexy granny (61) wil man