Mature granny emailen
Meer info over Safiean
Ik ben al jaren gescheiden en ik heb alles goed voor elkaar, maar toch mis ik wat na heel wat jaren alleen te zijn mis ik de leuke tijden die je samen kan hebben.
Naam:
Safiean
Leeftijd:
63 Jaar
Woonplaats:
Pekela
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Knuffeltje
53 Jaar · Voorst · Gelderland
Ik ben op zoek naar een maatje voor warmte en gezelligheid
Oude dame (53) zoekt jongen

Nowielou
54 Jaar · Veldhoven · Noord-Brabant
Mijn vriendinnen zeggen dat ik het leven mooier maak, ik ben een goede vriendin en volgens de dames leuk in de omgang.
Oude dame (54) zoekt sex

E_ls
63 Jaar · Rijkevorsel · Antwerpen
Ik zie er nog aardig uit voor mijn leeftijd al zeg ik het zelf. Op zoek naar een goedlachse, ondeugende man, die ook er ook nog behoorlijk zin in heeft. Binnen/buiten, ik vind alles prima!
Oude granny (63) zoekt man

BlackWhite
52 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Wat er op mijn pad komt merk ik vanzelf wel, ervaring op dit gebied heb ik niet en wil wel eens zien hoe het in zijn werk gaat.
Oudere dame (52) wil man

Esther50
55 Jaar · Peel en Maas · Limburg
Na mijn scheiding ben ik in behandeling geweest, vanwege psychische problemen. ik ben er nu weer bovenop en hierdoor ben ik sterker dan ooit daarvoor. Het is dus logisch dat ik nu op zoek ga naar een leuke vent.
Rijpe oma (55) daten