Mature granny verwennen

Meer info over Rosann
Waarom ik hier ben? ik hen mezelf dat een hele tijd af gevraagd. Wat wil ik nou precies? Mijn man verlaten? Nee dat niet eigenlijk. Maar als ik hier nou de goede man tegenkom, dan weet ik het niet hoor...dan zou het best eens kunnen dat ik er een punt achter zet. Want zo goed is het niet. En ik heb best eens behoefte aan een echt leuke man.
Naam:
Rosann
Leeftijd:
62 Jaar
Woonplaats:
Delft
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
BisouMilou
57 Jaar · Assen · Drenthe
Mijn persoonlijkheid is prachtig, eerlijk en oprecht. Dat zijn de 3 belangrijkste dingen voor mij en hoop iemand te vinden die precies het zelfde is. Uiterlijk is voor mij totaal onbelangrijk.
Mature oma (57) zoekt man
Lady2day
50 Jaar · Meierijstad · Noord-Brabant
Ondernemend, extravert en gevoelig. Ik houd van een goed gesprek
Lieve vrouw (50) wil sex
DomTessa
57 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Ik ben aardig dominant en ik weet heel erg goed wat ik wil in bed en buiten het bed. Zullen wij het samen spannend gaan maken?
Lieve oma (57) zoekt sex
XLonelygirlx
55 Jaar · Sint-Agatha-Berchem · Brussel
Na een aantal jaren alleen, wat me trouwens prima beviel, ben ik wel weer toe aan een schouder! Ben jij lief, eerlijk en respectvol? Dan zoek ik jou!
Wulpse oma (55) verwennen
Jakkiii
56 Jaar · Rijswijk · Zuid-Holland
Het is niet makkelijk om iemand te leren kennen als je altijd druk bent met werk en het dagelijkse leven daarom wil ik het eens zo proberen om een leuke man te leren kennen.
Hete oma (56) zoekt man