Meer info over Cary
Omdat mijn kerel bijna altijd als een zoutzak op de bank zit, ben ik op zoek naar een actieve man, die het leuk vindt dingen met mij te ondernemen. Ik vind het juist leuk om er op uit te gaan. Museumpje bezoeken, dierentuin, uit eten, ik vind het allemaal leuk en doe dat nu dus nooit. En als er dan wat meer gebeurt, sta ik daar zeker niet afwijzend tegenover.
Naam:
Cary
Leeftijd:
33 Jaar
Woonplaats:
Geraardsbergen
Provincie:
Oost-vlaanderen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Hotterthan
51 Jaar · Hoorn · Noord-Holland
Het is voor mij ontzettend belangrijk om er goed uit te blijven zien en om lekker fit te blijven. Dat niet alleen want ik heb ook een heel lief karakter en dat is natuurlijk nog belangrijker. Even in het kort, ik heet Lucy, moeder van 2
Sexy dame (51) zoekt man
Rooske
68 Jaar · Zaltbommel · Gelderland
Ik ben eigenlijk mijn hele leven al alleen geweest. Soms een beetje eenzaam, maar het is nou eenmaal zo gelopen. Toch wil ik niet alleen eindigen. Nu ik ouder word, denk ik daar vaker over na en daarom wil ik toch proberen een maatje te
Sexy granny (68) zoekt jongen
Lexiprummel
60 Jaar · Twenterand · Overijssel
Vol energie sta ik nog in het leven, ik ben dan wel single maar wil nog wat graag genieten met een sexy man die me heerlijk verwent. Ook jij zal aan de beurt komen en genieten van mijn lekkere lijf.
Oude granny (60) verwennen
Maaik
65 Jaar · Beekdaelen · Limburg
Hou jij ook wel van een beetje spanning? Ik ook. Ik zoek een man waar ik alles mee kan doen. Dus zowel een maatje, met wie ik alles kan delen, als een bedpartner met wie ik alles kan doen. Duidelijk toch?
Mooie granny (65) zoekt man
Knuffeltje
53 Jaar · Voorst · Gelderland
Ik ben op zoek naar een maatje voor warmte en gezelligheid
Oude dame (53) zoekt jongen