Hete granny contacteren
Meer info over Coragezellig
Ik ben niet iemand die alles open n bloot aan een ieder laat weten waarom ik hier ben. Ik wil je alleen zeggen dat ik een man zoek met wie ik het heel fijn kan hebben. Ik heb dan wel een relatie maar ik ben veel te vaak alleen thuis.
Naam:
Coragezellig
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Heerenveen
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Manonnn123
51 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Hoop iemand te leren kennen die bij mij past. Ik ben zelf ongecompliceerd, geniet echt van elke dag en ook van de kleinste dingen in het leven. Heb veel hobbies en vrienden maar toch voel ik me soms een beetje alleen.
Oudere dame (51) zoekt man
Lillypilly
68 Jaar · Roerdalen · Limburg
De afgelopen jaren heb ik heel veel tijd in energie in mijn relatie gestoken maar blijkbaar heeft het niet heel veel effect gehad. Nu gooi ik het roer even om en wil ik aan mijzelf denken. We leven maar 1 keer namelijk.
Geile granny (68) wil sex

Benth
72 Jaar · Heerlen · Limburg
Wat ik zoek, is een leuke man, die geen gekke dingen van me verwacht. Want veel mannen willen alleen maar perverse dingen met me doen en dat wil ik echt niet. Ik zoek gewoon een fijn persoon die lief voor me is, van wie ik mag leven zoals
Geile granny (72) contacteren
Dehart
59 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Na al die jaren alleen te zijn wil ik het weer is gezellig hebben met een echte heer.
Mooie oma (59) zoekt jongen