Meer info over Sox
Ik heb een lat, maar het is saai ik ben van de flower power tijd. Ik denk dat het mogelijk moet zijn om met meerdere mensen te kunnen genieten.
Naam:
Sox
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Leudal
Provincie:
Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Volvreugd
68 Jaar · Herselt · Antwerpen
Vrijwel ben ik nooit in en slecht humor maar soms heb ik wel momenten waarin ik mij eenzaam voel. Daarom besloot ik weer op zoek te gaan naar de liefde. Hopelijk vind ik hier iemand.
Mature granny (68) zoekt jongen
Gelieve
57 Jaar · Groningen · Groningen
Soms gaan dingen echt niet hoe je dat wil. Maar... het is allemaal gelukt ik ben alleen en gescheiden maar... toch mis ik een leuke man om leuke dingen mee te doen.
Sexy oma (57) zoekt jongen
AmandDD
60 Jaar · Emmen · Drenthe
Ik red het allemaal prima in me eentje, echter mis ik iets wat ieder mens nodig heeft... (VUL HET MAAR ZELF IN).
Hete granny (60) contacteren
Vien
56 Jaar · Heerlen · Limburg
Minnaar gezocht. Nou, als je nu nog verder leest, weet je in ieder geval waar je aan toe bent. Ik ben een jonge vrouw (ja, ik vind mezelf nog steeds jong) en zou het lekker vinden om een jonge minnaar te hebben. Ik zal je niet teleurstellen,
Wulpse oma (56) verwennen
Helen_vanB
62 Jaar · Winterswijk · Gelderland
Om op deze leeftijd nog alleen te moeten zitten, vind ik maar niks. Op een of andere manier lukt het mij maar niet een leuke man aan de haak te slaan. Graag wil ik het hier nog eens proberen en misschien dat het nu wel lukt.
Sexy granny (62) verwennen