Meer info over Durfit
Mijn man was eigenlijk nooit thuis en dat vond ik maar niks. Dus ben ik vreemd gegaan, wat me een scheiding heeft opgeleverd. Was niet zo leuk, maar nu ben ik wel helemaal vrij om te doen en te laten wat ik wil. Dat betekent dus ook seks waar en wanneer en met wie ik wil. Ik wil géén relatie meer, alleen maar platte seks.
Naam:
Durfit
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Bergen op Zoom
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Romki
51 Jaar · Melle · Oost-vlaanderen
Een goede job, een eigen, huis en veel vrienden maar een vriend die mij op geen enkel vlak begrijpt. Ik kan toch niet anders dan hier rond te kijken welke leuke mannen er zijn en die mij dan wel begrijpen.
Mooie dame (51) daten
Lstout
52 Jaar · Beveren · Oost-vlaanderen
Ervaren en geil..
Oudere dame (52) emailen
Ciara
54 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ben een stoute dame, die in haar huwelijk heel wat mis loopt op sexgebied. Ik kan mijn man smeken maar zelfs dat heeft geen zin. Ik houd van lange, sensuele sex, met een goed voor- en naspel en wil eindelijk ook weer eens echte intimiteit.
Wulpse dame (54) sexdaten
Hannalor
61 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Ja ik heb een leuk pronkstuk aan mijn lichaam zitten, en weet je als je er mee gaat spelen kan je mij helemaal gek maken.
Rijpe granny (61) zoekt jongen
Mareini
51 Jaar · Westerwolde · Groningen
Uitwaaien doe ik graag aan zee, dan lekker opwarmen bij een warme chocolademelk en dan heb ik een hele fijne dag gehad. Wie is nog meer tevreden met de kleine dingen in het leven?
Wulpse dame (51) wil man