Meer info over Ruzie
Het is vaak ruzie hier met mijn vriendje. Nu weer omdat ik volgens hem niet kan auto rijden. Maar het is toch zo wie rijd bepaald?
Naam:
Ruzie
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Noordoostpolder
Provincie:
Flevoland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Bo0
50 Jaar · Noordoostpolder · Flevoland
Als je mij leert kennen zal je al heel snel merken dat ik heel veel met mijn uiterlijk bezig ben. Daarom vind ik een goeduitziende man ook wel heel belangrijk.
Wulpse vrouw (50) wil man
NancyDb
67 Jaar · Kinrooi · Vlaams-Limburg
Stel je voor, romantisch diner bij kaarslicht, ik in mijn mooiste outfit, jij die tegenover me zit.. ?
Mature granny (67) sexdaten
Pusli
54 Jaar · De Bilt · Utrecht
Na een zwaar ongeluk ben ik nu weer voorzichtig aan het trainen in het water, ik moet zeggen soms valt het echt tegen maar ik ga gewoon door.
Rijpe dame (54) contacteren
Xolivia
53 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Ik ben een zeer actieve vrouw lief maar ik heb toch ook een eigen karakter ik ben ook zeer zelfstandig
Mature dame (53) verwennen
Moilien
55 Jaar · Almere · Flevoland
Misschien ben ik zo gek als een deur, maar je hebt wel lol met mij. Ik kan je verzekeren met mij is geen dag hetzelfde en het is nooit saai.
Geile oma (55) emailen