Meer info over Felissiee
In mijn huwelijk ben ik niet gelukkig. Ik denk dat het door de overgang komt, want sinds die tijd ben ik heel onrustig. Ik voel me hier niet meer op mijn plaats, ik word er gek van. Mijn man weet het niet, ik wil hem geen verdriet doen, het is zijn schuld niet. Maar ik kan hem niet aan me verdragen. Nu dacht ik dat het misschien beter zou worden als ik een affaire zou hebben. Weer een beetje spanning in mijn leven, lekker stiekem doen, Misschien werk het.
Naam:
Felissiee
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Weert
Provincie:
Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Muit
57 Jaar · Heerenveen · Friesland
Ik krijg genoeg aandacht van mannen, alleen van ECHTE mannen krijg ik helaas te weinig aandacht.
Lieve oma (57) sexdaten
Lamadrilena
64 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Er zijn zo veel dingen die ik over mijzelf kan vertellen maar daar is geen plek voor ben ik bang haha. Ik ben een leuke Spaanse vrouw, opgegroeid in Madrid en toen naar Nederland verhuisd. Nog steeds heb ik het hier heel erg naar mijn zin
Wulpse granny (64) daten
SSMendes
62 Jaar · Ameland · Friesland
Het Fries spreek ik nog niet goed maar met het Nederlands moet ik toch wel een heel eind moeten komen. Ik kom oorspronkelijk uit Kaapverdiė maar woon al jaren in hier. Het lijkt me leuk om eens een lieve man tegen het lijf te lopen en daar
Oude granny (62) zoekt man
Serieusmoetlachen
58 Jaar · Ridderkerk · Zuid-Holland
De laatste tijd was ik een beetje serieus, wie maakt mij aan het lachen?
Mature oma (58) zoekt sex
Ekstertreem
54 Jaar · Meppel · Drenthe
Extreem is mijn ding en wil iemand treffen die niet bang is aangelegd en van alles durft. Natuurlijk als je iets niet wilt mag je dat aangeven, maar experimenteren vind ik erg geil.
Rijpe dame (54) zoekt sex