Meer info over Dollemina
Zoals je de op de foto kan zien loop ik het liefste in leer, mijn man is gescheiden van me door mijn leerfetish. Wat ik hier zoek zijn mannen die het net als ik geil vinden om in leer rollenspellen te spelen. Daarbij kan het niet gek genoeg gaan, zolang wel de respect voor elkaar blijft. Echte harde sm doe ik niet, soft sm zeker wel. Lijkt dit je wat om eens mee te maken, moet je zeker even reageren. Ik woon overigens in Noord Holland.
Naam:
Dollemina
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Purmerend
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Sippiee
50 Jaar · Zwolle · Overijssel
Maatje gezocht voor in eerste instantie vriendschap dat uit kan groeien in een relatie.
Oudere vrouw (50) emailen
Superoma
65 Jaar · Leusden · Utrecht
Een leuke rijpe vrouw. Wie zegt dat vrouwen op mijn leeftijd niet meer daten. Nou ik niet! Ik ben nog helemaal in voor een leuke avond, concerten, etentjes, ik doe het nog allemaal.
Rijpe granny (65) zoekt man
Mirellake
51 Jaar · De Friese Meren · Friesland
Sinds ik alleen ben heb ik heel wat avontuurtjes gehad en ook aardig wat meegemaakt. Zo ben ik ook tot de ontdekking gekomen hoe lekker sm wel is en nu wil ik geen soft seks meer.
Wulpse dame (51) sexdaten
Dyanndi
63 Jaar · Emmen · Drenthe
Ondanks de ellende die ik in mijn huwelijk heb meegemaakt geloof ik ngo steeds in de liefde, en dat dekseltje past past op mijn potje kom ik zeker tegen. Wie weet gebeurt dat hier en kijk dan ook uit naar de lieve reacties die ik verwacht
Geile granny (63) contacteren
Qwenni
63 Jaar · Borsbeek · Antwerpen
Mijn partner heeft veel zorg nodig en dat geef ik hem ook met liefde, maar het zou ook fijn zijn als er zo af en toe iemand is die voor mij wil zorgen en mij wil laten genieten.
Oudere granny (63) sexdaten