Meer info over Zuisan
Ik heb wel een lat vriendje maar ik merk nu het verschil tussen ons. Hij is wat jaren ouder en komt dus niet meer mee met mij. Dat wat ik erg jammer vind. Dus wie is er nog wel vitaal?
Naam:
Zuisan
Leeftijd:
60 Jaar
Woonplaats:
Best
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Jullet
52 Jaar · Doetinchem · Gelderland
Zullen wij het samen gezellig maken?
Lieve dame (52) zoekt jongen
Andorien
51 Jaar · Brussel · Brussel
Ik waag de sprong en hup hier ben ik! Wat ik zoek? Euhm, jou misschien? Wie weet?
Mature dame (51) zoekt man
Selma
57 Jaar · Affligem · Vlaams-Brabant
Mijn partner is 20 jaar ouder en seks is niet meer aan hem besteed. Hij raakt niet meer recht en ook medicijnen helpen niet. Wij hebben er lang over gesproken en hij heeft mij toestemming gegeven om seks te hebben met andere mannen, zolang
Wulpse oma (57) emailen
RozeRachel
60 Jaar · Maastricht · Limburg
Kom je aan mijn kinderen dan kom je aan mij, dit heb ik altijd aan iedereen die het maar horen wilde lopen verkondigen. Nu wil ik kunnen zeggen, kom je aan mijn vriend dan kom je aan mij. Voor wie klinkt dit als muziek in de oren? Ok, ik heb
Lieve granny (60) daten
Ikwilvreemdgaan
53 Jaar · Lelystad · Flevoland
Ik zoek een man om eens lekker mee vreemd te gaan. Zou heel graag oraal verwennen en verwend worden.Wel discreet want ik heb al een relatie en die wil ik zeker niet kwijt!
Rijpe dame (53) emailen